Wracamy do ścigania

sie 5, 2021

Zbliża się upragniony dzień dla wszystkich miłośników emocji powodowanych szybką i ostrą jazdą. Nasz tor gokartowy wraca do pracy 7 sierpnia. Już prowodzone są rezerwacje przejazdów. W godzinach 10:15 – 22:00 można zadzwonić i umówić swój przejazd. W tym sezonie będzie dostępny tylko jeden numer telefonu komórkowego:

608898615

Nasz tor od najbliższej soboty do końca sierpnia będzie dostępny codziennie w godzinach 10:00 – 21:30. We wrześniu godziny pracy w tygodniu ulegną skróceniu. Plan zakłada jazdę do końca września. Jak jednak będzie to wyglądać w praktyce, pokaże sytuacja epidemiczna. Mamy jednak nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i tor pozostanie otwarty tak długo, jak długo warunki pogodowe pozwolą nam na organizację wyścigów.

Otwarcie toru nie jest spowodowane zamknięciem punktu szczepień. Ten działa i będzie nadal działał. Stanowisko kasowe dla naszych gości przygotowaliśmy przy samym torze. Wejście bramą od strony parkingu. Dokładnie tą samą bramą wcześniej wchodziło się do punktu szczepień.

Układ toru jest bliźniaczy do tego z poprzedniego roku, uległ jednak kosmetycznym zmianom i w tym sezonie będziemy prowadzić osobną klasyfikację czasową. Jak zawsze w bezdeszczowej aurze będziemy wyjeżdżać na zewnątrz, w deszczu tor będzie ograniczany do nitki ułożonej pod dachem.

Do zobaczenia!

Nasi partnerzy