Zamykamy park wodny. Gokarty do niedzieli.

Paź 16, 2020

Decyzją rządu, od 17 października baseny i aquaparki mają wstrzymać swoją działalność do odwołania. W związku z tym jesteśmy zmuszeni zamknąć prawie cały Park Wodny Redzikowo. Prawie, bo wciąż będzie działał tutaj punkt Poczty Polskiej, Centrum Rehabilitacji oraz pizzeria Mushroom’s. Ważną informacją jest jednak to, że do wszystkich tych punktów będzie można wejść jedynie głównym wejściem, z przodu budynku. W godzinach pracy Centrum Rehabilitacji będzie można dowieźć osoby niepełnosprawne samochodem aż po same drzwi. Brama przy parkingu będzie w tym czasie odsunięta, tak by umożliwić dojazd. Prosimy jednak o nieparkowanie samochodów pod drzwiami, żeby nie utrudniać komunikacji. Parking na pewno będzie dysponował wystarczającą ilością miejsc.

Gokarty Redzikowo zakończą tegoroczny sezon zgodnie z planem, czyli 18 października (niedziela). Zachęcamy do rezerwacji ostatnich wolnych miejsc w ostatnich dniach ich działania. W celu złożenia rezerwacji należy zadzwonić na nr 608 898 615 w godzinach otwarcia obiektu. Od poniedziałku przystępujemy do rozbiórki toru i mamy w planie przygotować lodowisko, które ma szansę ruszyć 11 listopada. Nie wiemy jednak jak będzie wyglądała wtedy ogólna sytuacja w kraju związana z covid19 i co do tej pory zmieni się w aktualnych obostrzeniach więc na razie nie traktujemy tej daty jako oficjalnej. Mamy nadzieję, że lodowisko będzie mogło wystartować zgodnie z planem, oraz że baseny będą niedługo mogły wznowić swoją działalność.

Wszystkim naszym gościom życzymy dużo zdrowia i oby do rychłego zobaczenia.